VIDEO/ NBA LIGA Hezonja bez učinka slavio protiv Šarića

Dubrovčanin Mario Hezonja ostao je bez učinka u pobjedi 105:88 njegovog Orlando Magica nad Philadephia 76ersima njegovog reprezentativnog kolege Darija Šarića.

Magic je odigrao sjajnu obranu, a i u napadu su bili raspoloženi (šut iz igre 47 posto, za tricu 50 posto). Hezonja je za tri minute na parketu promašio oba šuta, bez učinka u drugim statističkim poljima. Njegov suigrač Damjan Rudež također je dobio tri minute, promašio jednu tricu te upisao jedan skok. Na drugoj strani Dario Šarić je dobio 16 minuta, ali pogodio tek 2 koša (šut za 2 1/3, za 3 0/2) te izgubio dvije lopte.

Aaron Gordon je s 20 koševa bio prvo ime Magica, a po 16 su zabili Ibaka, Fournier i Green.

S omjerom 8-12 Orlando Magic drži 11. mjesto na tablici Istočne konferencije.

STIŽE ALKAR Večeras navijamo za Košarkaše Dubrovnika!

POSLJEDNJA PRILIKA ZA PRIJAVU Pridružite se utrci 5K, trčite ili navijajte za Marka!

NAKON 24 GODINE Hrvatska malonogometna reprezentacija izborila Svjetsko prvenstvo!