VIDEO Kako je mladi Juancho preko Hezonje ‘utrpao’ četiri trice?

VIDEO Kako je mladi Juancho preko Hezonje 'utrpao' četiri trice?

Mario Hezonja muku muči na NBA parketima. U domaćem porazu od Denver Nuggetsa (113:121) opet je dobio malu minutažu, odigrao mršavo, a preko njega je Orlando primio nekoliko lakih koševa.

Mladi Dubrovčanin na parketu je proveo 6 minuta i 31 sekundu, ubilježivši dva poena (šut 1/1 za 2) te jednu ukradenu loptu.

Hezonjinu slabu igru u obrani iskoristio je mladi Španjolac Junacho Hernangomez, koji je preko Dubrovčanina pogodio četiri trice u drugoj četvrtini, a na kraju skupio 14 koševa.

U redovima domaćina Fournier je pogodio 24 koša, a Ibaka 22. Kod pobjednika odličan je bio Talijan Gallinari s 21 košem i 6 skokova, a s klupe je sjajno pomogao Faried s 19 koševa i 10 skokova.

Posljedično, trener Frank Vogel nije zadovoljan trenutnim stanjem 21-godišnjaka pa čak razmišlja o privremenom premještaju Dubrovčanina u razvojnu ligu.

Pituri osvojili Kup Hrvatske!

Jakov Bjeloš, Marino Maslać i Bruno Šimunović u dresu Hajduka osvojili međunarodni turnir

HRVATSKI KUP STOLNOG TENISA ‘Pituri’ pobjedom protiv zagrebačkog Marathona prošli u finale