VIDEO Hezonja oduševio novim sjajnim potezom!

Mario Hezonja (FC Barcelona)

Dubrovački košarkaši Ante Tomić i Mario Hezonja plasirali su se s njihovom FC Barcelonom u polufinale Kupa kralja, nakon što su u četvrtfinalnom srazu završnog turnira u Gran Canariji svladali Valenciu s 85:80.
Tomić je za momčad Xavija Pascuala u 30 minuta pogodio 14 koševa te upisao sedam skokova, dok je Hezonja za 24 minute zabio 13 koševa.

Posebnu je pozornost gledatelja i medija dobio potez Marija Hezonje na samom kraju prve četvrtine kad je sjajno pogodio tricu s osam metara sa zvukom sirene.

U polufinalu će protivnik Barceloni biti Unicaja, koja je bila bolja od Bilbaa 86:78.

STIŽE ALKAR Večeras navijamo za Košarkaše Dubrovnika!

POSLJEDNJA PRILIKA ZA PRIJAVU Pridružite se utrci 5K, trčite ili navijajte za Marka!