Uvjerljiva Jugova pobjeda nad Spandauom

Jug Croatia osiguranje uvjerljivo je danas u Gružu s rezultatom 16: 6 pobijedio njemačkog prvaka Spandaua 04 u zadnjem kolu natjecanja po skupšinama Lige prvaka.

Jugaši sada s mirom, čekaju ždrijeb za četvrtinu finala koji će se održati 2. ožujka u 11,30 u Rimu.

Slijede dvoboji protiv Primorja i Mladosti u Jadranskoj ligi. Kraj sezone se bliži, i u Jugu drže kako postaje sve zanimljivije…

Iako bez Pava Markovića i Frana Karača koji su ozljeđeni, Jug je bio uvjerljiv. Nijemcu su parirali samo u prvoj četvrtini, a onda su Dubrovčani zaigrali puno ozbiljnije i u svom sastavu imali puno raspoloženih igrača.

Prelomni trenutak utakmice se dogodio polovicom treće četvrtine kada kod rezultata 7:5 za Jug Paulo Obradović s igračem više vara njemačkog čuvara mreže. Jug se tada odvaja na tri razlike.

Poslje njega u listu strijelaca se redom upisuju Pavlovic, Obradović i Nikola Janović dok gosti samo jednim golom Polizea tek ublažavaju težak poraz. U zadnjoj četvrtini (5:0) Jug je dokazao zašto je na čelu skupine B lige prvaka.
Najefikasniji kod Dubrovčana su bili Obradović i Dobud sa po tri pogotka.

Mladost je danas, gostujući u Novom Sadu bila bolja od Vojvodine 11:10.

PRIDRUŽI SE DU MOTION TIMU Otvorene su prijave za volontiranje!