TROBOD GOŠK-A Na Lapadu pao Primorac

Dubrovački GOŠK svladao je na Lapadu Primorac 1929. iz Stobreča s 2:1 u 24. kolu južne skupine 3. HNL.

Nebeskoplavi su poveli u 18. minuti pogotkom Gavrića, dok je na 2:0 povisio Kovačić iz kaznenog udarca u 87. minuti. U drugoj minuti sudačke nadoknade smanjio je Tadić, također iz kaznenog udarca.

Momčad Milana Petrovića stigla je tako do 19 bodova, ali je još uvijek posljednji na tablici. Glavni GOŠK-ov konkurent za ispadanje, Croatia iz Zmijavaca (dva boda više), poražen je u Metkoviću od Neretve 2:0, dok je utakmica Omiša (također dva boda više) i četvrtoplasiranog Solina odgođena. Makarski je Zmaj slavljem protiv Kamena uspio pobjeći s pretposljednjeg mjesta.

A 25. kolo u ponedjeljak 6. travnja donosi nam utakmicu prvog i posljednjeg jer GOŠK gostuje na Šubićevcu kod Šibenika.