Natrag
21.2.2017 17:44

facebook

twitter

google

rss

dulist

Rekordni broj natjecatelja

23.10.2011 @ 19:37 Dulist Sport
Rekordni broj natjecatelja

Podijelite:

Peti judo kup Mokošice održan je ove subote u dvorani Osnovne škole Mokošica. Za razliku od prošle godine kada je nastupilo 154 natjecatelja, ove godine zabilježen je rekord te je na turniru nastupilo 300 natjecatelja iz 14 klubova

(JK Konavle Cavtat, JK Župa dubrovačka, JK Biokovo JK Makarska, JK Ura nage, JK Borsa Mostar, JK Pujanke, JK Tempo Podstrana, JK Solin, JK Dalmacija cement, JK Sokol, JK Orogošt Nikšić, JK Dubrovnik 1966 i JK Dubrovnik).
U ukupnom poretku najbolja je momčad Judo klub Dubrovnik, drugoplasirana JK Ura Nage, a trećeplasirana momčad JK Student. Najbolji natjecatelj je Rafael Tomiić (JK Pujanke), a najboljom judašicom je proglašena Laura Majer iz JK Dubrovnik.

Rezultati svih kategorija 

Djevojčice 2001. i mlađe
Kategorija -25 kg: 1. Puljiz Ana Viktorija (Solin), 2. Marković Dube (Ura nage).
Kategorija -28kg: 1. Majer Laura (Dubrovnik), 2. Đuho Mihaela (Dubrovnik), 3. Ostojić Sara (Tempo), Hrkač Ana (Biokovo).
Kategorija -32 kg: 1.Filipović Matea (Biokovo),2. Čurlin Lucija (Dubrovnik), 3. Ređepaj Violeta (Dubrovnik), 3. Vuco Nika (Tempo).
Kategorija -36kg: 1. Pavić Barbara (Student), 2. Kuko Ella (Tempo), 3. Tomašević Nikolina (Dubrovnik), 3. Viđen Nika (Župa dubrovačka)
Kategorija -40 kg: 1. Vukanović Tea (Dubrovnik), 2. Knego Karmen (Dubrovnik), 3. Raca Martina (Dalmacijacement), 3. Milković Anamarija (Ura Nage)
Kategorija -44 kg: 1. Šuljak Andrea (Dubrovnik), 2. Haklička Ana (Ura Nage), 3. Bekavac Ana (Student), 3.Barić Tina (Tempo).
Kategorija -48 kg: 1. Rajković Petra (Ura Nage), 2. Kovač Petra (Dalmacijacement)
Kategorija +48 kg: 1.Galjuf Lena (Župa dubrovačka), 2. Bogdanović Katarina (Tempo)

Dječaci rođeni 2001. i mlađe
Kategorija -21 kg: 1. Matijaca Fabijan (Student), 2. Oberan Marino (Župa dubrovačka).
Kategorija -24 kg: 1. Puljiz Stjepan (Solin), 2. Mandušić Ante (Tempo), 3. Dajčbauer Duje (Dalmacijacement),3. Jeremić Maksimilijan (Student)
Karegorija -27 kg: 1. Kužnin Fran (Ura Nage), 2. Vidoš Mihael (Ura Nage), 3. Čupić Stijepo (Konavle Cavtat), Jezerkić Ivan (Sokol).
Kategorija -30 kg: 1. Zelenika Mirko (Borsa), 2. Radanović Zvonimir (Pujanke), 3. Čerina Duje(Dalmacijacement),3. Šimović Gabrijel (Konavle Cavtat).
Kategorija -34 kg: 1. Tomičić Rafael (Pujanke), 2. Jocović Petar (Nikšić), 3. Matijaš Duje (Dalmacijacement),3. Radovnjiković Davor (Student)
Kategorija -38 kg: 1. Zebić Bruno (Dalmacijacement), 2. Sušić Mate (Student),3. Tijardović Dražen (Tempo), 3. Bulić Josip (Dubrovnik 1966)
Kategorija -42 kg: 1. Malovan Stipe (Student),2.Tomić Luka(Student), 3.Bulić Karlo(Dubrovnik 1966),3. Ivanković Filip(Borsa)
Kategorija -46 kg: 1. Joezeljić Ivan (Borsa), 2.Lovrinović Antonio (Tempo),3.Vučičević Zvonimir( Župa dubrovačka),Marković Augustin (Solin)
Kategorija -50 kg: 1. Dadić Josip (Solin), 2.Katić Bruno ( Solin), 3. Peškura Đino (Dibrovnik 1966), 3.Pavo Mtana( Dubrovnik)
Kategorija +50 kg: 1. Raca Roberto (Dalmacijacement), 2. Tangar Zvonimir (Dalmacijacement), 3. Šilježar Petar (Župa dubrovačka)

Djevojčice rođene 1999/00
Kategorija -28 kg: 1. Hrkač Ana (Biokovo), 2. Carević Ema (Biokovo)
Kategorija -32 kg: 1. Zelenika Ivona (Borsa), 2. Filipović Matea (Biokovo), 3. Šipčić Tara (Dubrovnik), 3. Tripković Mila (Ura Nage)
Kategorija -36 kg: 1. Zelenika Marija (Borsa), 2. Dadić Lea (Solin), 3. Peričić Sara (Tempo), Bilas Lucija (Biokovo)
Kategorija -40 kg: 1. Vukas Mia (Ura Nage)
Kategorija -44kg: 1. Oberan Iva (Župa dubrovačka), 2. Wang Mihaela (Student), 3. Violić Anđela (Dubrovnik 1966), 3. Perišić Mia (Tempo)
Kategorija -48kg: 1. Katalinić Lea (Dalmacijacement), 2. Kovač Petra (Dalmacijacement), 3.Vuković Josipa(Dubrovnik)
Kategorija -52kg: 1. Knego Matea (Župa dubrovačka), 2. Butijer Leona (Dubrovnik), 3. Petričević Petra (Tempo), 3. Rupić Sara(Student)
Kategorija -57kg: 1. Jurić Nina (Student)
Kategorija +57kg: 1. Pešel Antonija (Ura Nage), 2. Babić Tea (Tempo)

Dječaci rođeni 1999/00
Kategorija -30kg: 1.Jezerkić Dino (Sokol), 2. Jeremić Alex (Student), 3. Pleša Mateo (Ura Nage), Zelenika Mirko (Borsa)
Kategorija -34kg: 1.Logara Ljubo (Borsa), 2. Plazibat Anton (Student), 3. Kraljević Luka (Ura Nage), 3. Jozeljić Mario (Borsa)
Kategorija -38kg: 1.Vujnović Ivan (Student), 2. Barišić Lovre(Dalmacijacement), 3. Ređepaj Robert (Dubrovnik), 3.Tomaš Karlo (Borsa)
Kategorija -42kg: 1. Malovan Stipe (Student), 2. Raguž Ante(Dubrovnik), 3. Duplica Dario (Ura Nage), 3.Riha Žan (Ura Nage)
Kategorija – 46kg: 1.Šiško Mislav (Tempo), 2. Agović Emin (Konavle Cavtat), 3. Sambrailo Damiano (Župa dubrovačka), 3. Jozeljić Ivan (Borsa)
Kategorija -50kg: 1, Perić Ivan (Župa dubrovačka), 2. Kraljić Miho (Župa dubrovačka), 3. Gvozden Mateo (Dubrovnik), 3. Grbavac Kristijan (Ura Nage)
Kategorija -55kg: 1. Prigl Patrik (Dubrovnik 1966), 2. Miljak Josip (Tempo), 3. Zrno Ante (Tempo), 3.Domaćin Lujo (Dubrovnik)
Kategorija -60kg: 1. Gašpar Đivo (Ura Nage), 2. Rajčić Ivan (Dalmacijacement),3. Muše Luka (Tempo), 3. Franušić Josip (Ura Nage)
Kategorija +60kg: 1.Sufaj Ardian (Dubrovnik 1966), 2. Violić Luka(Dubrovnik 1966), 3. Štrbinić Ivan (Ura Nage), 3.Tomašević Antun (Dubrovnik)

Mlađe kadetkinje rođene 1997/98
Kategorija -36kg: 1. Bilas Lucija (Biokovo)
Kategorija – 44kg: 1.Oberan Iva (Župa dubrovačka), 2. Čutić Andrea (Ura Nage), 3. Perković Nina (Dalmacijacement)
Kategorija -48kg: 1.Kovačević Anja (Pujanke), 2. Sušić Karmen (Tempo), 3. Sušić Zrinka (Tempo)
Kategorija -52kg: 1.Knego Matea (Župa dubrovačka), 2. Karamatić Ella (Konavle Cavtat),3. Butigan Gabrijela (Dubrovnik),3. Ivković Kate (Student)
Kategorija -57kg: 1.Stjepović Mihaela (Dubrovnik), 2. Puljizević Martina (Dubrovnik 1966)
Kategorija +63kg: 1.Blitvić Marija (Ura Nage), 2. Kapetanović Julija(Student), 3. Grgurević Dora (Dubrovnik),3. Roso Marija (Tempo)

Mlađi kadeti rođeni 1997/98
Kategorija -38kg: 1.Putica Karlo (Dubrovnik 1966), 2. Zelenika Ilija (Borsa), 3. Barišić Lovre (Dalmacijacement),3. Tomas Karlo (Borsa)
Kategorija -42kg: 1.Raguž Tomislav (Dubrovnik), 2. Gudelj-Velaga Luka (Dubrovnik), 3. Čurćija Ivica (Dubrovnik), Puljić Petar(Dubrovnik)
Kategorija – 46kg: 1.Krokar Josip (Dalmacijacement),2. Čokljat Luka (Dubrovnik), 3. Cvitanović Karlo (Biokovo), Agović Adis (Konavle Cavtat)
Kategorija -50 kg: 1.Konjevod Andrej (Dubrovnik)
Kategorija -55kg: 1. Marić Vedran (Borsa), 2. Haklička Miho (Ura Nage), 3. Jovanović Marin (Tempo), 3. Marić Domagoj (Borsa)
Kategorija – 60kg: 1.Dadić Teo (Dubrovnik), 2. Mišić Ante (Dubrovnik1966), 3. Balić Renco (Pujanke), Ravlić Jure (Biokovo)
Kategorija – 66kg: 1. Jahoda Marinko (Pujanke), 2. Ujević Hrvoje (Student), 3. Matković Zvonimir (Dubrovnik),3. Petričević Ante (Tempo)
Kategorija -73kg: 1. Šurija Leon (Pujanke), 2. Merđan Ivan (Župa dubrovačka), 3. Perić Josip (Župa dubrovačka),3. Franković Toni (Ura Nage)
Kategorija + 73kg: 1.Raguž Matej (Dubrovnik), 2. Tuka Pero (Konavle Cavtat), 3. Vukas Nikša (Ura Nage), 3. Pejčinović Antonio (Dubrovnik)

Komentari





O autoru: Dulist


Iz rubrike
Impressum |  © 2013 dulist d.o.o. Sva prava pridržana