PREOKRET U REŽIJI DUBROVČANINA Lakić zabio dva gola za slavlje Kaiserslauterna

Srđan Lakić

Dubrovčanin Srđan Lakić bio je dvostruki strijelac u domaćem preokretu (3:2) njegovog Kaiserslauterna protiv neugodne momčadi 1860 Munchena u 1. kolu 2. Bundeslige.

U pravoj sportskoj drami s čak pet pogodaka pred 40000 gledatelja na Fritz-Walter stadionu nije sve krenulo po dobru za „Crvene vragove“. Gosti su sve do 68. minute vodili 2:0 (dvostruki strijelac Austrijanac Ruben Okotie), kada upravo lakić duplim pasom u priliku gura Zimmera, kojeg ruši Vallori, a Lakić iz jedanaesterca smanjuje zaostatak.

Tek tri minute kasnije Lowe centrira s lijeve strane, Lakić je na pravom mjestu u pravom trenutku i glavom trese mrežu u daljnji kut za 2:2. Trener Kaiserslauterna Kosta Runjaić potom umjesto Lakića uvodi Hofmanna koji u 80. minuti postavlja konačnih 3:2.