Natrag
29.6.2017 04:10

facebook

twitter

google

rss

dulist

Pregršt nagrada za učenike Umjetničke škole

5.3.2012 @ 10:10 Baldo Marunčić Kultura

Podijelite:

Učenici Umjetničke škole „Luka Sorkočević na državnim natjecanjima glazbe i plesa zabilježili su značajne rezultate.

Tako je baletni ansambl Umjetničke škole Luke Sorkočevića Dubrovnik u sastavu: Mihaela Domaćin, Mirna Njirić, Patricia Njirić i Ida Zubović pod mentorstvom prof. Gousel Galioulline i korepetitoricom Larom Hrdličkanom osvojio drugu nagradu u 2. kategoriji discipline klasičnog baleta na 50. hrvatskom natjecanju učenika  i  studenata glazbe i plesa, koje se  25. veljače 2012. godine održalo u Velikoj Gorici.
 
Također, na 50. hrvatskom natjecanju učenika  i  studenata glazbe i plesa, koje se od 27. veljače do 2. ožujka 2012. godine održavalo u Zadru, učenici Umjetničke škole Luke Sorkočevića Dubrovnik postigli su sljedeće rezultate:
  
disciplina  GUDAČI – VIOLONČELO
1. kategorija  Mihaela Đanić  /mentor: Vanda Đanić, mr. /  DRUGA  NAGRADA
2. kategorija  Nina  Zvone  /mentor: Ana Zanini Mozara, prof. / TREĆA  NAGRADA
4. kategorija  Martina  Vuletić  /mentor: Vanda Đanić, mr. /  DRUGA  NAGRADA 
4. kategorija  Jelena  Batinić  /mentor: Vanda Đanić,  mr./  PRVA  NAGRADA
 
disciplina  GUDAČI – KONTRABAS
1. kategorija  Ivan Ivičević  /mentor: Danijel Begić, prof./  DRUGA NAGRADA
1. kategorija  Karlo Maškarić  /mentor: Danijel Begić, prof./  DRUGA NAGRADA
 
disciplina  GUDAČI – VIOLINA
1. kategorija
Ivana  Đanić  /mentor: Anis Končić,  prof. /  TREĆA  NAGRADA
Chiara  Petković-Vaccarela  / mentor:  Anis  Končić,  prof. /  DRUGA  NAGRADA
Paula  Bukvić  / mentor:  Dora  Kamber,  prof. /  DRUGA  NAGRADA
Lora  Martinović  / mentor: Anis  Končić,  prof. /  PRVA  NAGRADA
 
disciplina  GUDAČI – VIOLINA
2. kategorija
Katarina Baule  / mentor:  Dora  Kamber,  prof. /  DRUGA  NAGRADA
Ana  Kačić Barišić  / mentor:  Anis  Končić,  prof. /  DRUGA  NAGRADA
Laura  Marić  / mentor:  Evelina  Šegović,  prof. /  DRUGA  NAGRADA
Nora  Miljanić  / mentor:  Dora  Kamber,  prof. /  DRUGA  NAGRADA
Vesna  Palčok  / mentor:  Anis  Končić,  prof. /  DRUGA  NAGRADA
 
disciplina  GUDAČI – VIOLINA
3. kategorija
Patricia  Ćorak  / mentor:  Anis  Končić,  prof. /
Jakov  Sekula / mentor:  Solobodan  Begić,  prof. /  DRUGA  NAGRADA

disciplina  GUDAČI – VIOLINA
4. kategorija
Marija  Žanetić  / mentor:  Evelina  Šegović,  prof. /  DRUGA  NAGRADA, prva nije dodijeljena

disciplina  GUDAČI – VIOLINA
5. kategorija
Ivana  Čuljak,  / mentor: Anis  Končić,  prof. /  PRVA  NAGRADA

disciplina  PUHAČI – FLAUTA
1. kategorija
Lucija  Brautović  / mentor: Đive  Kušelj,  mr. /  TREĆA  NAGRADA

disciplina  PUHAČI – FLAUTA
2. kategorija
Barbara Ćorak  / mentor: Jakov Kakarigi, prof.ment. /  DRUGA  NAGRADA

disciplina  PUHAČI – FLAUTA
3. kategorija
Nina Nodilo  / mentor: Đive  Kušelj,  mr. /  TREĆA  NAGRADA

disciplina  PUHAČI – FLAUTA
5. kategorija
Marijana  Bačelić  / mentor: Jakov Kakarigi, prof.ment. /  DRUGA  NAGRADA

disciplina  PUHAČI – KLARINET
1. kategorija
Tana  Michl  / mentor: Eduard  Marčić,  prof.. /  DRUGA  NAGRADA

disciplina  PUHAČI – SAKSOFON
2. kategorija
Šimun  Brčić  / mentor:  Željko  Barač,  prof. /  TREĆA  NAGRADA
Roberto  Galov  / mentor:  Željko  Barač,  prof. /  TREĆA  NAGRADA
Jakov  Varezić  / mentor:  Željko  Barač,  prof. /  DRUGA   NAGRADA

disciplina  PUHAČI – SAKSOFONI
3. kategorija
Vijeko  ZEC  / mentor:  Željko  Barač,  prof. /  DRUGA  NAGRADA

disciplina  PUHAČI – TRUBA
4. kategorija
Roko  Radovan  / mentor:  Ivan  Kušelj,  prof. /  DRUGA  NAGRADA

Komentari





O autoru: Baldo Marunčić

Diplomirani novinar i magistar struke odnosa s javnošću sa žutim pojasom iz karatea. Fanatik trivije, šahovski kibicer i zaljubljenik u ukusnu domaću hranu i svoj Grad. Ne podnosi nepravdu i smatra kako novinarstvo treba biti oružje protiv te nepogode.

Iz rubrike
Impressum |  © 2013 dulist d.o.o. Sva prava pridržana