PLIVATON U SPLITU Sjajni uspjesi našeg PK Jug!

Proteklu subotu, 29. srpnja u Splitu se održao Plivaton Regije 1, odnosno Prvenstvo Dalmacije.

Mogućnost nastupa su imale plivačice rođene 2008. i mlađe, te plivači rođeni 2007. i mlađi. Program natjecanja je bio 50 slobodno(m/ž), 50 prsno(m/ž), 50 leđno(m/ž), 50 leptir(m/ž), te štafeta 4 x 50 slobodno (m/ž).

Osvojili su ukupno 11 medalja, od toga 6 zlata, 3 srebra i 2 bronce! Najmlađi natjecatelji su oduševili odličnim nastupom. Dostojno su predstavljali svoj klub i grad u bazenu i izvan njega. Nastupilo je 27 naših članova.

Maro Šušić osvojio je zlato na 50m slobodno i 50m leđno.

Marin Zeko osvojio je zlato na 50m prsno i srebro na 50m leđno.

Maroje Lukić osvojio je srebro na 50m delfin te je zauzeo 4.mjesto na 50m slobodno.

Marko Vuletić osvojio je broncu na 50m prsno te je zauzeo 6.mjesto na 50m slobodno.

Mara Moretti osvojla je zlato na 50m slobodno i 50m prsno.

Paula Damić osvojila je broncu na 50m prsno te je zauzela 5.mjesto na 50m delfin.

Muška štafeta u sastavu Maro Šušić, Marko Vuletić, Maroje Lukić i Marin Zeko osvojila je zlato.

Ženska štafeta u sastavu Lara Šurković, Mara Moretti, Tara Vujasinović i Paula Damić osvojila je srebro.

Plasmane među prvih osam su još izborili: Lovro Brač zauzeo je 4. mjesto na 50m prsno te 7. mjesto na 50m slobodno, Lara Šurković 6. mjesto na 50m slobodno te 7. mjesto na 50m leđno, Tara Vujasinović zauzela je 7. mjesto na 50m prsno, druga muška štafeta – u sastavu Lovro Brač, Lukša Krstulović, Bruno Tošović, Ivan Franić – osvojila je 6. mjesto.

U Splitu su nastupili:

Maroje Lukić, Maro Šušić, Marko Vuletić, Marin Zeko, Lovro Brač, Mara Moretti, Lukša Krstulović, Đivo Baletin, Paula Damić, Marko Dolina, Ivan Franić, Luka Gverović, Ivan Kristović, Juraj Kulušić, Matija Luetić, Noah Najcer, Marko Obradović, Leon Kekez, Ivan Radonić, Bruno Tošović, Tara Vujasinović, Lovro Zvono, Lara Šurković, Luka Gvozden, Nikola Perak, Vito Piantanida, Vincent Vierda.

Kompletan zapisnik rezultata može se vidjeti na ovom linku.

Pituri osvojili Kup Hrvatske!

Jakov Bjeloš, Marino Maslać i Bruno Šimunović u dresu Hajduka osvojili međunarodni turnir

HRVATSKI KUP STOLNOG TENISA ‘Pituri’ pobjedom protiv zagrebačkog Marathona prošli u finale