‘Pituri’ lako protiv Donata

STK Libertas Marinkolor

Drugi dio prvenstva Hrvatske super lige za muške u sezoni 2013./14. u stolnom tenisu, jesenski prvaci Libertas Marinkolor otvorili su ligašku sezonu za 2014. godini domaćom pobjedom u 7. kolu nad STK Donat iz Zadra.

Za momčad domaćina nastupili su najiskusniji igrač Neven Juzbašić, domaći dečko iz Cavtata Miho Simović koji je u samom vrhu hrvatskog stolnog tenisa te Luka Fučec, nadareni mladić o kojem će se još puno pisati. S druge strane, za ekipu STK Donat nastupili su Dominik Zeljko i Matej Goja, mladi igrači koji još moraju puno raditi i učiti, te veteran i stolnoteniska legenda Zadra Davor Karlović.

Ovako kombiniran sastav Donata objektivno nije imao šansu suprotstaviti se domaćoj ekipi koja je ekspresno odradila susret i u roku od 35 minuta ispratila goste sa 4:0 pri čemu su im dozvolili da uzmu tek jedan set.

Utakmicu je sudio dubrovački međunarodni sudac Josip Sudarević.