Pavo Marković produžio vjernost Jugu

Pavo Marković i sljedeće će sezone nositi kapicu svog matičnog kluba. Danas su on i predsjednik VK Jug Croatia osiguranje Lukša Jakobušić potpisali novi jednogodišnji ugovor.

Marković je dijete Juga, prošao je sve uzrasne kategorije, a za prvu je momčad debitirao u sezoni 2003/04 i u karijeri je s klubom osvojio ukupno 21 trofej, od toga 10 naslova prvaka države, 6 naslova pobjednika Kupa, po 2 naslova prvaka Europe i pobjednika Regionalne lige te jedan naslov pobjednika Superkupa Europe. Kao član hrvatske reprezentacije, na Svjetskom prvenstvu u Melbourneu 2007. godine osvojio je zlatnu medalju.

‘Sretan sam što sam ostao u svome klubu i napravit ću sve da svojim igrama i pristupom radu doprinesem da momčad ponovi rezultate iz ove sezone.’

Pavo Marković će se tako priključiti ostatku momčadi europskog prvaka na početku priprema 11. srpnja.

Tekst i foto: VK Jug CO