OSTALI PRAZNIH RUKU Square izgubio od Alumnusa

Square - Alumnus

Malonogometaši Squarea nisu se uspjeli kvalificirati u doigravanje za prvaka Hrvatske nakon što su u Gospinom polju u petak navečer izgubili od Alumnusa s 2:4.

U prvom dijelu zagrebačka je momčad imala inicijativu i Squarea je u igri držao izvrsni vratar Primić. U nastavku ipak prvo vodstvo domaćih, za 1:0 zabio je Daničić. Ipak, nakon toga preokret. Najprije je Đulvat poravnao na 1:1, potom se ozlijedio vratar Primić, a Capar pogodio za vodstvo gostiju 1:2.

Penava potom zabija za 1:3 i taj rezultat stajao je na semaforu do zadnjih pet minuta, kada Square rizikom pokušava nešto promijeniti, ali ne uspijeva. Vratar Alumnusa Modrušan zabija za 1:4 ‘s gola na gol’ u praznu mrežu domaćina, da bi Micevski do kraja utakmice tek ublažio poraz.

Kako je Osijek Kelme pobijedio u Vrgorcu, Slavonci su prošli dalje, a Square ostao – prvi ispod crte.

STIŽE ALKAR Večeras navijamo za Košarkaše Dubrovnika!

POSLJEDNJA PRILIKA ZA PRIJAVU Pridružite se utrci 5K, trčite ili navijajte za Marka!