Mlađim juniorima Juga srebro u Španjolskoj

Mlađi juniori Juga CO osvojili su srebrenu medalju na turniru Be Water My Friend koji se igrao u španjolskom Lloret de maru.

U hrvatskom finalu Jug CO poražen je od Mladosti 9:8 u utakmici s dva sasvim različita poluvremena.

Zagrepčani bolji, dominantni u prvom dok je Jug bio puno bolji u drugom dijelu, ali to nije bilo dovoljno za pobjedu. Nakon što su nakon prvog dijela bili u zaostatku od čak 6:1, jugaši su se probudili i nakon poluvremena počeli stizati zaostatak.

Serijom pogodaka pet minuta prije kraja utakmice, golovima Kržića, Pejića i Čuline, stigli su na samo gol zaostatka (8:7), ali je odmah potom Mladost uspjela povisiti prednost na 9:7. Golom Erdeleza 1,50 prije kraja utakmice probudila se nada u poravnanje, ali se rezultat više nije mijenjao.

HAVK MLADOST – JUG CO 8:7 (6:1, 3:7)
JUG CO: Antonio Vukojević, Petar Pejić 3, Paolo Bego, Mavro Farčić, Filip Kržić 2, Kristijan Čulina 2, Ivan Bonić, Matija Balić, Neven Dadić, Ivo Brailo, Marko Erdelez 1, Mihajlo Ucović, Ivica Ucović, Maroje Vidosavljević Vučić. Trener: Maro Balić.