MEĐUNARODNI TURNIR U SAMOBORU Sedam medalja za judoke JK Dubrovnik 1966!

Prošli vikend 30 judoka Dubrovnika 1966 uputilo se na dalek put u Samobor gdje su nastupili na Međunarodnom kupu Samobora koji je kako organizatori kažu bio najbrojniji do sada, sa 591 natjecateljem u konkurenciji 53 kluba.

Na turniru je također nastupilo i 8 zemalja kao što su Francuska, Velika Britanija, Poljska, Bugarska, Mađarska, Slovenija, Bosna i Hercegovina i Hrvatska.

Predvođeni trenerima Danijelom Kapcem i Leonardom Bulićem naši judoke postigli su sljedeće rezultate:

1. mjesto osvojio je Marko Vareškić (U16).
2. mjesto osvojili su Mihaela Đuho (U18), Marko Vareškić (U18), Klara Poković (U12) i Borna Butijer (U12).
3. mjesto osvojile su Paula Belemečić (U16) i Mihaela Đuho (U18)

Također su dobre nastupe sa jednom ili više pobjeda zabilježili: Petar Kmetović, Ivan Kristić, Vedran Dabo, Ivan Hezonja, Antun Poković, Dominik Čižek, Laura Kusalo i Mateo Benussi, ali zbog kvalitetne konkurencije nisu uspjeli osvojiti medalju ovoga puta.