Medalje za Šutala i Dedića

Karlo Šutalo i Stipe Dedić osvojili su medalje na 12. Međunarodnom judo turniru Kup Kaštela održanom ove subote, a koji se boduje za Hrvatski super kup.

Članovi Judo klub Dubrovnik nastupili su u konkurenciji dječaka. Srebrnu medalju osvojio je Karlo Šutalo koji je do finala pobijedio 2 borbe. Brončanu medalju osvojio je Stipe Dedić koji je pobijedio 3 borbe i imao samo jedan poraz. Na natjecanju su još nastupili Ante Raguž i Ante Šanje.

Iz Judo kluba Dubrovnik najavljuju i nastup Mateja Raguža na Europskom kupu u Poljskoj sljedeće subote, 19. svibnja gdje će ići pod vodstvom trenera Željka Đapića. U isto vrijeme Judo klub Dubrovnik organizator je Regionalnog prvenstva u judu za dječake i djevojčice na kojem će judaši Dubrovačko – neretvanske županije izboriti nastup na Prvenstvu Hrvatske.

VAŽNA UTAKMICA SQUAREA Pobjede li Osijek u polufinalu su!