Konavljanin – Gošk 3:0

Konavljanin - Gošk 3:0

U lokalnom derbiju koji se odigrao na Grudi Konavljanin i Gošk nisu ispunili očekivanja iako su na susretu postignuta tri pogotka.

Dubrovčani su držali inicijativu prvih dvadesetak minuta, a momčad iz Čilipa zadržala je mrežu ipak netaknutom zahvaljujući vrataru Benčunu koji je više puta stopostotne šanse Goškovaca branio s lakoćom.

Konavljanin je u gradskom derbiju svladao Goška s 3:0. Pogotke za momčad iz Člipa postigli su Šmanjak u 35., Tiago u 42. i Veraja u 59. minuti susreta. Isti broj pogodaka imali su priliku vidjeti posjetitelji u Kaštel Starom, Kninu i Metkoviću gdje su Val (3:0 Primorac B), Dinara (2:1 Velebit), Neretva (2:1 Zmaj B) zabilježili nove uvjerljive pobjede.

Druga momčad splitskog Hajduka, Primorac iz Stobreča bez problema je upisala nova tri boda. Izabranici Davora Mladine svladali su Jadran iz Kaštel Sučurca 2:0 te time ostvarili i treću uzastopnu pobjedu. Hrvace je na svom domaćem terenu minimalnom pobjedom svladao Jadran iz Ploča, dok je Omiš sa 2:0 slavi protiv Zagore.

U jedanaestom kolu momčad Zmaja iz Makarske nije uspjela ostvariti pobjedu. Naime, kod kuće su poraženi od Raštana 3:1, a do sada su ostvarili samo dva neriješena ishoda, protiv Konavljanina 2:2 i 0:0 protiv lidera prvenstva Primorca iz Stobreča..