JUDO 13 medalja za JK Dubrovnik 1966 u Solinu

Proteklog su vikenda judaši Judo kluba “Dubrovnik 1966” nastupili na Uskršnjem turniru u Solinu na kojemu je sudjelovalo 433 natjecatelja iz 19 klubova.

Nastupilo 30 dubrovačkih judoka i zauzeli su 5. mjesto u ukupnom poretku klubova. Zlatne medalje osvojili su Pavo Matana (-73 ml.kadeti), Luka Violić (+81 ml. kadeti), Anđela Violić (-70 ml. kadetkinje), Bruna Bilić (-52 ml. kadetkinje) i Marko Vareškić (-50 dječaci U14).

Srebrne medalje osvojili su: Pavo Matana -60 ml. kadeti i Josip Bulić -66 ml.kadeti

Brončane medalje osvojili su: Petra Rajković -63 ml. kadetkinje, Aldin Vukotić +55 dječaci U12, Ivan Pavao Bulić -34 dječaci U12, Branimir Neusidl -50 dječaci U12, Marko Prkačin -27 dječaci U12, Petar Kmetović -30 limači U10.

Borbu za medalju izgubilisu  i ostali na 5. mjestu Marko Tomašević -34 U14, Marino Avramović -42 U10, Alem Vukotić -34 U10, Luka Lončar +55 U12.

Dobar nastup su još zabilježili: Toni Pulić, Filip Tokić, Luka Dunđerović, Dominik Čižek, Matija Baričević, Eldin Grebović, Benjamin Mehmedović, Toni Vejnović, Marko Perčin, Josip Balija, Niko Lučić, Tin Barać i Domagoj Bjelopera.

PRIDRUŽI SE DU MOTION TIMU Otvorene su prijave za volontiranje!

VAŽNA UTAKMICA SQUAREA Pobjede li Osijek u polufinalu su!