IZBACILA PRVU NOSITELJICU Konjuh u polufinalu Poitiersa!

Ana Konjuh plasirala se u polufinale 100.000 dolara vrijednog ITF turnira u francuskom Poitiersu!

U četvrtfinalu pokleknula je prva nositeljica turnira, 25-godišnja Švicarka Timea Bacsinszky, trenutno 50. igračica svijeta sa 6:4 i 7:6(3).

Sjajna 16-godišnja Dubrovkinja se na početku prvog seta našla u zaostatku 2:4, ali je serijom od četiri gema stigla do 6:4. Švicarka je breakom otvorila drugi set i potvrdila svoj servis za 2:0, ali Konjuh se nije predala. Napadala je svaki servis protivnice i konačno uspjela izjednačiti kad je Bacsinszky servirala za set – 5:5. Švicarka potom uzvraća breakom za 6:5 i servis za drugi set, ali isto radi i Konjuh za 6:6. U 13. igri Dubrovkinja puno bolja i suvereno prolazi dalje.

Konjuh će u polufinalu igrati protiv 114. igračice svijeta, Mađarice Timee Babos, koja je u svom meču četvrtfinala izbacila Bjeloruskinju Aliaksandru Sasnovich sa 6:7, 6:2 i 7:6.

STIŽE ALKAR Večeras navijamo za Košarkaše Dubrovnika!

POSLJEDNJA PRILIKA ZA PRIJAVU Pridružite se utrci 5K, trčite ili navijajte za Marka!

NAKON 24 GODINE Hrvatska malonogometna reprezentacija izborila Svjetsko prvenstvo!