Hezonja nastavlja s dobrim igrama iako Orlando gubi

S dobrim igrama nastavlja preporođeni Mario Hezonja iako njegov Magic tone sve dublje na tabeli. Šesti poraz u nizu stigao je na gostovanju kod Bucksa koji su utakmica zaključili pobjedom od 110:103.

Hrvatski reprezentativac je odradio solidnu partiju na obje strane parketa i nastavio dokazivati kako je podigao samopouzdanje. Mario uopće na forsira u igri, uzima šuteve kada je siguran u sebe te se ne boji otići do kraja, čime je itekako zaslužio povećanu minutažu. Ipak, protiv Bucksa nije išlo, protivnik je bio dosta jači i rutinski je utakmicu priveo kraju.

Hezonja je imao najveću minutažu u Magicu, za 31 minutu na parketu ubacio je 13 poena (6/10), a dodao je i četiri skoka te dvije ukradene lopte.

Bojan Bogdanović je bio standardno dobar te je za 32 minute ubacio 15 poena (6/11) i zabilježio šest skokova.