FUTSAL Dalmatinski derbi bez pobjednika

MNK Square odigrao je 2:2 (1:2) protiv MNK Novo Vrijeme Makarska u dalmatinskom derbiju 10. kola 1. HMNL.

Gosti su dvaput bili u prednosti. Najprije preko Bajrušovića u 2. minuti, a potom i preko Osredkara u 13. minuti. Ipak, u oba slučaja domaćin se uspio vratiti, i to golovima Đraša u 5. te Bevande u 21. minuti.

Premda je u drugom dijelu Square pokazao bolju igru, prilike su bile na strani Makarana. No, vratar Turuk je bio na razini. U posljednjoj minuti Square je uveo igrača-vratara, ali bez učinka.

To je drugi remi sezone za Square koji sada ima 14 bodova, a u 11. kolu, posljednjem u prvom dijelu sezone, gostuje u Zagrebu kod Alumnusa.