FOTOGALERIJA Rijeka porazila GOŠK 3:0

Nogometaši GOŠK-a poraženi su od Rijeke rezultatom 0:3. S lapadskih tribina utakmicu je pratilo oko 1500 gledatelja. Utakmica je počela minutom šutnje za najvjernijeg GOŠK-ovog navijača, Srećka Brajevića – Keka.
Goste je u vodstvo doveo već u 2. minuti Bertoša nakon izvrsnog pogotka iskosa sa oko 19-20 metara. Dominacija Rijeke se okrunila u 25. minuti kada je Lešković glavom pogodio za 2:0.

U nastavku, nakon 15 minuta igre novi pogodak Rijeke, drugi put glavom, ali ovaj put Samardžić na pravom mjestu. Nakon toga primirje, bez izglednih prilika iako je, mora se istaknuti, Dalibor Kristić, danas spasio GOŠK od većeg poraza.

Do kraja susreta Rijeka je mogla i do četvrtog pogotka, međutim vratnica je spasila Dubrovčane. U samom finišu utakmice, Ivan Krstanović je zaradio drugi žuti karton.