FOTO Val na Lapadu ‘potopio’ GOŠK Dubrovnik 1919.

FOTO Val na Lapadu 'potopio' GOŠK Dubrovnik 1919.

Nogometaši GOŠK Dubrovnik 1919. poraženi su u 20. kolu 3. Hrvatske nogometne lige – južna skupina na domaćem terenu. NK Val iz Kaštel Starog slavio je u Dubrovniku s 2:0 (2:0).

Val je doputovao u iznimno oslabljenom sastavu, ali usprkos mnogobrojnim izostancima kod gostiju, domaćini nisu osvojili niti jedan bod.

Momčad Vala već je u trećoj minuti stigla prednost preko Mislava Peza. Dobili su potom Dubrovčani priliku s bijele točke, međutim neprecizan s 11 metara bio je Antonio Lipotić čiji je udarac završio daleko iznad gostujućih vrata. U 36. minuti na semaforu je 0:2.

GOŠK Dubrovnik 1919. nakon 20. odigranog kola upisao je četiri pobjede, sedam remija i osam poraza te s 19 osvojenih bodova ‘bježi’ pretposljednjem Neretvancu i posljednjem Valu samo tri boda.

Izvor: dbksport.com