FOTO/ PRVENSTVO HRVATSKE Jugaši ‘pomeli’ Mladost i poveli s 1:0 u finalnoj seriji

FOTO/ PRVENSTVO HRVATSKE Jugaši 'pomeli' Mladost i poveli s 1:0 u finalnoj seriji

Vaterpolski klub Jug Croatia osiguranje uvjerljivim je slavljem otvorio finalnu seriju doigravanja za prvaka Hrvatske.

U srijedu navečer Jugaši su u Gružu sa 7:1 (1:0, 3:0, 2:0, 1:1) bili bolji od Mladosti te poveli s 1:0 u finalnoj seriji.

Prvi gol na utakmici (za 1:0 Juga pogodio je Pavo Marković) vidjeli smo tek 24 sekunde prije kraja prve četvrtine, ali to je bio početak velike serije Juga od sedam golova zaredom: 2:0 Perrone, 3:0 Benić, 4:0 Marković, 5:0 Vrlić, 6:0 Perrone, 7:0 Obradović. S druge strane, zagrebačka momčad na svoj je pogodak čekala sve do 4 minute i 36 sekunde u posljednjoj četvrtini (Lazić).

U sastavu Juga po dva pogotka zabili su Perrone i Marković, a po jedan Benić, Vrlić i Obradović, dok je vratar Bijač zabilježio 9 obrana. Kod gostiju Frano Vićan je zaustavio 10 šuteva Jugaša.

Druga utakmica finalne serije igra se na bazenu na Savi u subotu 6. svibnja.

PRIDRUŽI SE DU MOTION TIMU Otvorene su prijave za volontiranje!