FOTO Jugaši se u Gružu ipak pomučili s crnogorskim Jadranom

U utakmici 12. kola Triglav vaterpolo lige VK Jug CO pobijedio je Jadran Herceg Novi rezultatom 9:7.

Jugaši su utakmicu otvorili odlično pa je prva četvrtina završila s 3:0 za Jug. U drugoj su naši zabili samo jedan pogodak, a klub iz Crne Gore tri pa je četvrtina završila s 4:3. U trećoj četvrtini Jugaši su u jednom trenutku popustili, a momci iz Jadrana su to itekako iskoristili i s dva pogotka zaredom dignuli prednost na 4:5. Ipak, treća četvrtina završila je s omjerom golova 3:3, odnosno 7:6 ukupno. U posljednjoj četvrtini Jugaši su zabili još dva gola, a Jadran samo jedan za konačnih 9:7.