FOTO Jug u Gružu ‘ubio u pojam’ Galatasaray

FOTO Jug u Gružu 'ubio u pojam' Galatasaray

Prema očekivanjima Jug CO lako se obračunao s fenjerašem skupine B momčadi Galatasaraya. Jug CO je na kraju slavio rezultatom 17:8 (2:0, 5:2, 4:3, 6:3).

Nakon malo usporenijeg starta i vodstva od ‘samo’ 2:0 u prvih osam minuta, jugaši su u drugoj četvrtini ubacili u višu brzinu i do poluvremena stigli na 7:2.
U nastavku utakmice ista priča raspucali su se Garcia, Vrlić i Fatović pa je prednost narasla na konačnih 17:8.

Josip Vrlić postigao je četiri gola, Loren Fatović tri, Maro Joković, Xavi Garcia, Marko Ivanković i Felipe Perrone postigli su po dva dok Luka Lončar i Paulo Obradović po jednom svladali gostujuće vratare.
‘Zadovoljan sam pobjedom, a to je bilo najvažnije u ovom trenutku obzirom da nas čeka treća utakmica finala doigravanja i glavama smo već tamo’, rekao je Jugov trener Vjekoslav Kobešćak.

Posljednju utakmicu u skupini prije odlaska na Final 6 u Budimpeštu, jugaši igraju 18. svibnja u Gružu protiv mađarskog OSC-a.

Tekst: jug.hr