FOTO Jug u Berlinu uz podršku vjernih navijača, ‘Medo’ donio pobjedu 9:8

Jug Spandau 04 Berlin

U 18 sati započela je utakmica u 1. kolu LEN Lige prvaka između Spandaua 04 i dubrovačkog Juga CO.

Do samog kraja večerašnje utakmice bilo je neizvjesno tko će odnijeti pobjedu. Napeta utakmica završila je rezultatom 9:8.

Najbolji igrač u redovima Juga bio je Paulo Obradović koji je zabio tri gola. Na kraju je s tribina pala pjesma ‘tre tre trese se…’.

Četvrta četvrtina: Nikša Dobud uspio je smanjiti prednost Nijemaca na 8:7, a potom je rezultat izjednačio Younger. ‘Medo’ (Paulo Obradović) je dao gol, minutu prije kraja Jug vodi 9:8.

Nijemci su u trećoj četvrtini stekli prednost pa je rezultat 8:6. Jedini gol za Jug Co je u trećoj četvrtini dao Paulo Obradović. Jugaši su imali više prilika ali ih nisu uspjeli realizirati što je išlo na ruku igračima Spandaua 04. Bit će neizvjesno do kraja.

Druga četvrtina završila je također neriješenim rezultatom 5.5. Golove su za Jug dali Dobud, Bošković i Bicari.

Prva četvrtina završila je rezultatom 2:2. Golove za Jug CO postigli su Nikša Dobud i Paulo Obradović.

Podršku s tribina u Berlinu Jugašima daje i oko 120 navijača, koji su zajedno s vaterpolistima u Njemačku stigli još u petak. Atmosferu s tribina pogledajte u našoj fotogaleriji.