FOTO Četrnaestogodišnjak odnio pobjedu na drugom kolu Akvatlona

U subotu je na plaži Mandrač startalo drugo kolo Dubrovnik Akvatlon lige.

Start drugog kola bio je u 08 sati, a plivalo se 1000 metara (od ponte Mandrača do Copacabane i natrag na Mandrač), zatim se s plivanja išlo odmah iz tranzicije na trčanje 5000 metara ukupno, tj. dva kruga po 2500 metara uz more – Šetalištem Nika i Meda Pucića do Ulice Iva Dulčića te Ulicom Ivana pl. Zajca do Bokeljske ulice i natrag na šetalište do Mandrača.
U ovom kolu dogodilo se veliko iznenađenje, gdje je četrnaesto godišnji Luka odnio pobjedu.
U ženskoj kategoriji prvo mjesto osvojila je Lidija Vukić iz TK X Herceg Novog u vremenu 50:53, dok je drugo mjesto osvojila Ivona Zec u vremenu 51:41:45.
U muškoj kategorriju pobjednik je Luka Đurović u vremenu 39:36 drugo mjesto osvojio je Vitomir Milošević TK X Herceg Novi u vremenu 39:45, a treće mjesto pripalo je Stijepu Ljubimiru iz TK Dubrovnika koji je segment plivanja i trčanja odradio za 40:36.

VAŽNA UTAKMICA SQUAREA Pobjede li Osijek u polufinalu su!