FINAL 6/ GRCI U FINALU Vlachopoulos zabio u zadnjoj sekundi, Olympiakos ‘srušio’ Szolnok

FINAL 6/ GRCI U FINALU Vlachopoulos zabio u zadnjoj sekundi, Olympiakos 'srušio' Szolnok

Olympiakos je sjajnim golom ‘preko glave’ Vlachopoulosa u posljednjoj sekundi utakmice pobijedio mađarskog prvaka Szolnok i plasirao se u finale Final 6 turnira LEN Lige prvaka.

Mađari su nošeni podrškom s tribina poveli s 4:2 na kraju prve četvrtine, ali su Grci na krilima Vlachopoulosa (ukupno 4 pogotka) i vratara Pavića (11 obrana, poskidao nekoliko zicera) uspjeli povesti 7:6 sredinom zadnje četvrtine. Szolnok poravnava, a Grcima su ostale 4 sekunde za posljednji napad. Tada smo vidjeli i potez utakmice kojima je prvak Grčke posve zasluženo ušao u finale, gdje čeka bolje iz susreta Jug CO – Pro Recco (20.30).