EUROPSKO KLUPSKO PRVENSTVO Šutalo brončana s Vinkovcima

Dubrovačka judašica Ivana Šutalo u sastavu Judo kluba Vinkovci osvojila je brončanu medalju na Europskom klupskom prvenstvu u Wuppertalu.

Šutalo (JK Dubrovnik) je na natjecanju nastupila u kategoriji iznad 70 kilograma, dok su pod vodstvom trenera i hrvatskog izbornika Vladimira Preradovića s njom u ekipi bile i Tena Šikić (JK Zagreb, -52 kg), Tihea Topolovec (AJK Student, -57 kg), Lucija Babić (JK Zagreb, -63 kg) i Barbara Matić (JK Pujanke, -70 kg).

Na putu do bronce Hrvatice su dvaput svladale Francuskinje te izgubile od Njemica. Tako su u 1. kolu s 4:1 naše djevojke svladale francuski Etole Sportive Blanc Mesnl, a u četvrtfinalu su s 2:3 poražene od njemačkog Moenchengladbacha. U meču za broncu bile su bolje od francuskog RSC Montreuila s 3:2.

Prvak Europe je francuska ekipa Flam 91, koja je u finalu bila bolja od njemačkog Moenchengladbacha, a broncom se okitio i talijanski Fiamme Gialle iz Rima.

STIŽE ALKAR Večeras navijamo za Košarkaše Dubrovnika!

POSLJEDNJA PRILIKA ZA PRIJAVU Pridružite se utrci 5K, trčite ili navijajte za Marka!