EUROPSKI KUP ZA JUNIORKE Ivana Šutalo srebrna u Pragu

Ivana Šutalo

Ivana Šutalo, članica Judo kluba Dubrovnik, osvojila je srebrnu medalju na Europskom kupu za juniorke u Pragu.

Na natjecanju je nastupilo 36 zemalja i preko 400 natjecatelja. Ivana je, kao jedna od nositeljica kategorije, bila slobodna u prvom kolu da bi došla do finala pobjedom protiv poljakinje Anne Zalzecne i Kazahstanke Ruze Dukhturbayeve.

U finalu je poražena od Brazilke Sibille Facholli. S ovim rezultatom je osigurala nastup i na Europskom i na Svjetskom prvenstvu. Ukupno je osvojila 13 medalja s europskih i svjetskih juniorskih kupova.