Dubrovnik poražen od Kvernera 34 razlike

Košarkaši Dubrovnika zabilježili su još jedan poraz, ukupno jedanaesti. Na gostovanju u Rijeci u sklopu trinaestog kola protiv KK Kvarner izgubili su 98:64..

Pitanje o pobjedniku ovog susreta bilo je riješeno već nakon prve četvrtine koju je Dubrovnik izgubio sa -12 (22:10). U nastavku susreta, domaćini su iz minute u minutu povečavali svoju prednost te tako na poluvrijeme otišli sa visokih 21 razlike (47:26). Do kraja susreta Riječani su samo potvrdili status favorita ove utakmice te slavili sa uvjerljivih 34 razlike (98:64).

Najučinkovtiji u redovima Dubrovnika bio je Roko Čiklić sa 23 poena. Vrijedi istaknuti da su Riječani šutirali za tri poena čak 26 puta od čega su postigli 30 poena, a momčad Željka Vreće duplo manje 5/13. Iduće kolo Dubrovnik igra doma, a ugostit će momčad KK Sonik u petak, 20. siječnja od 18 sati.