„DRVENA MEDALJA“ Mladi Jugaši izgubili od Medveščaka

Mlađi juniori Juga izgubili su meč za broncu na završnici Prvenstva Hrvatske, koja se od četvrtka do nedjelje igra u Gružu. Bolji su sa 7:9 (3:2, 2:2, 1:1, 1:4) bili vršnjaci iz Medveščaka.

Puleni Mara Balića bolje su otvorili susret i poveli 2:0 (Brailo i Pejić), ali je do kraja prve četvrtine Medveščak smanjio na 3:2. Druga četvrtina završila je egalom pa se na poluvrijeme otišlo s minimalnom prednosti Jugaša. U nastavku na vrata Medveščaka stao je Andrija Matok te do kraja utakmice primio tek dva pogotka i skupio 11 obrana.

Njegovi su suigrači pak zabili pet pogodaka, a posebno je bila impresivna njihova izvedba u posljednjem periodu igre, gdje su sa 5:6 došli na 9:7.

U redovima Juga Pejić je zabio dvaput, dok su jednom precizni bili Kržić, Knego, Čulina, Brailo i Dadić. Jugov vratar Ribar upisao je 12 obrana. Za brončane ‘Medvjede’ triput su pogađali Regović i Krvavica, dva je dodao Žuvela, a jedan Škiljić. Medveščakovi vratari skupili su 12 obrana (Matok 11, a Mandić jednu).