ČOKOLINO 2016. Preokret Orfanela u posljednjoj minuti!

Utorak je na „Malom Wembley-u“ bio potpuna suprotnost u odnosu na dan ranije. I dok je u pet utakmica u ponedjeljak postignuto samo šest pogodaka, 24 sata kasnije skoro duplo više već u prvom susretu (Ura nage – Crvena funjestra 2:7). Na kraju ukupno 28 pogodaka sedmog dana 24. po redu turnira na male barice „Čokolino 2016.“.

Ura nage nije ista momčad s Damjanom Šulićem i bez njega, ali rijetki su očekivali takvu dominaciju Crvene funjestre. Golijadu je s dva pogotka otvorio Dejan Krijes, nastavio Josip Šoletić, a s dva uzastopna pogotka zaključio Miro Ćuzulan. Ombla uvjerljiva protiv 23 (dva pogotka Nika Vlahušića) jednako kao i Mane hastra protiv Barake (tri pogotka Tomija Duždevića i dva Dada Butigana).

Strava team je povela preko Gorana Filipovića, a u završnici prvog poluvremena izjednačio je Ivan Tomšić. U ruletu penala spretnija Konoba Peline. Najzanimljivija utakmica večeri bio je dvoboj Kantafiga predvođenog Emirom Spahićem i mladih Konavljana iz momčadi Orfanel. Na ulasku u posljednju minutu, Gružani su imali 3:1, ali Kuliš i Opušić donose iznenađujući, ali potpuno zasluženi remi, a nakon penala i pobjedu. Termo solari je već u uvodnim minutama vodio 2:0 preko Maria Marinovića pa je pobjednik brzo bio poznat.

Današnji program počinje u 19 sati i 40 minuta, na rasporedu je pet utakmica.

22:20 Gangbang squad – Totalni promašaj

STIŽE ALKAR Večeras navijamo za Košarkaše Dubrovnika!

POSLJEDNJA PRILIKA ZA PRIJAVU Pridružite se utrci 5K, trčite ili navijajte za Marka!