Srijeda 22.05.2013.
Pratite nas
Početna   |   Aktualno   |   Kamatari Niku Puliću uzeli jahtu?
PROSLAVLJENI AUTOMOBILISTIČKI AS U FINANCIJSKIM PROBLEMIMA
20.07.2012 u 22:46   |   Autor: Iz tiskanog izdanja/bm
Kamatari Niku Puliću uzeli jahtu?
Je li proslavljeni dubrovački automobilski as i višestruki prvak Niko Pulić postao žrtva kamatara?

Prema duListu dostupnim informacijama, upravo su njemu kamatari prije otprilike dva mjeseca oduzeli jahtu u vrijednosti 600 tisuća eura. Htijući provjeriti istinitost tih informacija kontaktirali smo dubrovačku automobilsku legendu.

- To su gluposti i nebuloze. Zbilja ne znam otkud im to. Ja sam imao dvije brodice i obje sam prodao. To je bačena patka nekih budala. Ja da nakon 30 godina idem u kamatara? Čime se oni bave, samo neka izvole. Usput rečeno, imam dvije jahte, a ne jednu – ljutito je odgovorio Pulić.
 
TKO JE LJUBIO, A TKO IZGUBIO
 
- Neka pričaju što hoće. Zašto se nitko nije raspitao i nitko ne piše o mom sinu Ivanu koji je pobjedio na utrci na Učki u konkurenciji 70 vozača? Nego im je samo zanimljivo tko je koga ljubio, ševio i izgubio jahtu kod kamatara. Mogli su reći i da imam stan od milijun eura u Monte Carlu! - kazao nam je ogorčeni Pulić.

Podsjetimo, Pulić je ostvario karijeru iz snova u automobilizmu i svu svoju pozornost odnedavno prenio na sina Ivana, koji se sve češće predstavlja kao perspektivan vozač i očev nasljednik.

Ipak, ne tako davno Gradom je kolala priča kako je Pulić zapao u financijske probleme. Za pretpostaviti je, ako je informacija o kamatarima istinita, da su Pulićevi stari dugovi došli na naplatu.

Podijeli    
     
sva prava pridržana
dulist d.o.o.
2011.

Pratite nas: