BRAVO! Kauboji bez Duvnjaka odnijeli pobjedu nad Islanđanima

Hrvatski rukometaši u utakmici drugog kola Europskog prvenstva pobijedili su Islanđane rezultatom 29:22.

Islandska reprezentacija na samom je početku natjecanja pripremila iznenađenje i pobijedila Šveđane, no naši su rukometaši u ovoj utakmici ipak bili uvjerljiviji i nisu se dali pokolebati.

Kauboji su na poluvrijeme otišli s jednim golom razlike nad Islanđanima nakon što se u prvom dijelu vodila prava bitka s minimalnim hrvatskim vodstvom. Karačić i Cindrić su sa po 4 pogotka bili najbolji u prvom dijelu.

U drugom poluvremenu vidjeli smo ogroman preokret u igri. Što je više utakmica odmicala, tempo hrvatskih igrača bio je sve žešći što dokazuje i konačan rezultat od 7 razlike.

Podsjetimo, umjesto najboljeg hrvatskog igrača i kapetana Domagoja Duvnjaka večeras je zaigrao Denis Buntić.

POSLJEDNJA PRILIKA ZA PRIJAVU Pridružite se utrci 5K, trčite ili navijajte za Marka!

NAKON 24 GODINE Hrvatska malonogometna reprezentacija izborila Svjetsko prvenstvo!

[FOTO] KORAK DO FINALA Jugaši pobijedili u polufinalu Prvenstva Hrvatske!