BADMINTON Pet medalja za Aedium u Kupu

U subotu i nedjelju , 24. i 25. siječnja 2015. u Velikoj Gorici odigrano je 3. kolo Hrvatskog kupa u badmintonu, u konkurencijama mlađi kadeti (do 13 godina), kadeti (do 15 godina) i mlađi juniori (do 17 godina).

Na turniru, na kojem je ukupno sudjelovalo 90-ak igrača iz sedam klubova, nastupili su i članovi Badmintonskog kluba Aedium iz Dubrovnika, koji su osvojili ukupno pet medalja.

Mia Čerjan je osvojila dva srebra, i to u pojedinačnim konkurencijama do 15 godina i do 17 godina. Barbara Janičić je osvojila drugo mjesto u pojedinačnoj konkurenciji do 13 godina, i treće mjesto u konkurenciji parova do 13 godina sa suigračicom iz kluba Andreom Vlašić. Lukša Zlošilo je osvojio drugo mjesto u konkurenciji parova do 15 godina sa suigračem iz Čakovca.

Uz spomenute igrače, uspješan nastup imali su i Katarina Matana, Maris Guca, Nikolina Kabiček, Leona Milković, Marin Šućur, Anotnio Težak, Luka Čučević i Antonio Butigan.

Pituri osvojili Kup Hrvatske!

Jakov Bjeloš, Marino Maslać i Bruno Šimunović u dresu Hajduka osvojili međunarodni turnir

HRVATSKI KUP STOLNOG TENISA ‘Pituri’ pobjedom protiv zagrebačkog Marathona prošli u finale