22. KUP LIKE Sjajni rezultati JK Župa

Judo klub Župa

Osam natjecatelja JK Župa dubrovačka sudjelovalo je na 22. Kupu Like, a koji se dana 29. studenoga 2014. godine održao u sportskoj dvorani u Podsusedu u Zagrebu. Ukupno su nastupila 464 natjecatelja iz 55 domaćih i inozemnih judo klubova.

Iva Oberan osvojila je I. mjesto u kategoriji -57 kg (ml. kadetkinje i kadetkinje), Lena Galjuf I. mjesto u kategoriji +63 kg (djevojčice), Adis Agović II. mjesto u kategoriji -66 kg (kadeti), Petrunjela Pavić osvojila je III. mjesto u kategoriji -57 kg (ml. Kadetkinje), Laura Žutac također III. mjesto u kategoriji -63 kg (ml. Kadetkinje) te Miho Kraljić koji je osvojio III. mjesto u kategoriji -73 kg (ml. Kadeti).

– Ovoga puta, osim sjajne ženske ekipe koja je proteklog vikenda osvojila sjajno II. mjesto u Kadetskoj judo lizi, vrlo dobre rezultate postigli su i natjecatelji JK Župa dubrovačka, i to Adis Agović i Miho Kraljić. Još su nastupili Peri Adrian Puljić i Emin Agović kojima je nedostajalo malo više sportske sreće – ističu iz kluba.