20 medalja za Judo klub Dubrovnik 1966 na turniru Salona Open

Na najjačem do sada izdanju međunarodnog turnira Salona Open Judo klub Dubrovnik zabilježio je značajan uspjeh osvojivši čak 20 medalja.

Turnir je održan 28.svibnja.2016. u organizaciji judo kluba Solin koje je okupilo čak 642 natjecatelja u konkurenciji 51 kluba iz 8 zemalja. Iz kluba JK Dubrovnik 1966 nastupilo je 42 judoka i osvojilo 20 medalja te peto mjesto u ukupnom klupskom poretku.

Osim rezultatskog uspjeha JK Dubrovnik 1966 bio je među klubovima koji su nastupili s najviše natjecatelja u svim kategorijama. Time su pokazali veliku zastupljenost judo sporta u svim uzrastima, te kvalitetu judo sporta u Dubrovniku.

Zlatne medalje osvojili su: Josip Bulić -73kg(U18), Mihaela Đuho -48kg(U18), Marko Vareškić -66k(U16), Josip Bulić -73kg(U16), te Laura Kusalo-36kg(U10).

Srebrene medalje osvojili su: Mihaela Đuho-48kg(U16), Marlena Štagl Škaro-40kg(U14), Šejla Škaljić-36kg(U14 i U12), Eldin Grebović-50kg(U12), Branimir Neusidl-55kg(U12), Mateo Benussi-46kg(U10), te Đivo Điković-42kg(U10).

Brončane medalje osvojili su:Dražen Oršulić-81kg(seniori), Luka Lončar-55kg(U14), Petra Skurla-40kg(U14), Nikol Đuho-36kg(U14), Marko Prkačin-27kg(U12), Ivan Hezonja+55kg(U12), Antonio Hezonja-46kg(U10)

STIŽE ALKAR Večeras navijamo za Košarkaše Dubrovnika!

POSLJEDNJA PRILIKA ZA PRIJAVU Pridružite se utrci 5K, trčite ili navijajte za Marka!